High-Rp
http://high.tforums.org/

Книги
http://high.tforums.org/viewtopic.php?f=3&t=3186
Страница 1 из 1

Автор:  Gangsta [ 25 дек 2023, 23:28 ]
Заголовок сообщения:  Книги

Які дитячі книги ви рекомендуєте для онлайн-читання? Шукаю креативні та виховані оповідання для моїх дітей

Автор:  Дон Тапатон [ 26 дек 2023, 19:59 ]
Заголовок сообщения:  Re: Книги

Дуже раджу всім батькам дитячі казки українською мовою скачати безкоштовно https://knigogo.com.ua/zhanri/dityachi-knigi/kazki/ на онлайн бібліотеці Knigogo. Моя дитина занурюється в світ чарівних історій щовечора перед сном, і це стало чудовою традицією для нас. Я впевнена, що такі казки розвивають уяву та виховують гарні моральні цінності. Особливо зручно, що можна безкоштовно отримати доступ до такого багатства літератури прямо вдома.

Автор:  Осва [ 04 апр 2024, 11:16 ]
Заголовок сообщения:  Re: Книги

Как по мне - то лучше читать физические книги, особенно для детей. Мой вот научной фантастикой увлекается и я Вам скажу, что читает книги просто взахлеб. Сейчас Час быка Ефремова осиливает - это научная фантастика, которая рассказывает, по сути, о человеческой природе. Я читала тоже эту книгу - довольно глубокие мысли в ней выражены. Не думаю, что она подходит для детей, но моему нравится, а ребенку всего 15 лет.

Автор:  Софокл [ 23 апр 2024, 01:47 ]
Заголовок сообщения:  Re: Книги

А книги нон фикшн где можно купить в ассортименте?

Автор:  waran [ 23 апр 2024, 09:44 ]
Заголовок сообщения:  Re: Книги

Вас може зацікавити в цьому магазині художня література Нещодавно я випадково натрапив на sens.in.ua, коли шукав певну книгу, і, треба сказати, був щиро вражений. Веб-сайт може похвалитися великою колекцією книг різних жанрів на будь-який смак читача. Навігація їхнім зручним інтерфейсом полегшила пошук того, що я шукав. Що справді відрізняє Sens, так це їх винятковий сервіс. Від безперебійного замовлення до швидкої доставки, кожен етап процесу виконувався з найвищим професіоналізмом. Мій посилок прибув надійно запакованим і в ідеальному стані, демонструючи їхнє прагнення задовольнити клієнтів.

Автор:  gallipka [ 01 июл 2024, 11:45 ]
Заголовок сообщения:  Re: Книги

Я шукаю книжки по інтернету, що порадите ще?

Автор:  safos [ 01 июл 2024, 11:51 ]
Заголовок сообщения:  Re: Книги

Замовляла книгу в інтернет-магазині books https://www.britishbook.ua/ вперше і була приємно здивована швидкістю доставки. Книга прийшла в чудовому стані, добре упакована. Асортимент книг в цьому магазині величезний, точно знайдете й ви щось цікаве для себе. Рекомендую всім, хто цінує свій час, купувати книги онлайн!

Страница 1 из 1 Часовой пояс: UTC + 3 часа [ Летнее время ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/